03 Mayıs 2013 #1777540

Vodafone Davaya Konu Hat!

Şikayetim hakkında operatörün yapmış olduğu tek icraat,şikayet yayınından sonra fatura detaylarını göndermek oldu ancak bu detaylara,gerekçesi neyse fatura bedellerinin olduğu kısım ilave edilmemiş.Şikayetin üzerinden geçen sürede takip durumunda olan faturanın düzeltmesini hala yapamadılar,yapamadıkları gibi bilgi paylaşımı da yapmadılar.


Bundan sonraki süreçte yapacağım tek şey 13.05.2013 tarihinde tüketici hakem heyetine başvuru yaparak kalan alacak bakiyemin bir önceki aşamada olduğu gibi yasal haklarımı kullanarak tahsil etmek olacaktır.Şimdi bu şikayetin ardından klasik cevapları gelecek,her zamanki gibi göz boyayacaklar,başka icraatları yok çünkü.

Ali 24 Okunma

Cevaplar

  • Ali23 Mayıs 2013

    11.03.2011 tarihinde 536 252 21 22 numaralı hattım ile dahil olduğum cihaz kampanyasında cihazın arızalı olmasından dolayı bayiniz ve tarafınızla aramızda çıkan anlaşmazlık sonucu tarafımca dava sürecine girilmiş ve dava lehime sonuçlanmıştır.Gerekçeli kararın ardından uzun süren uğraşlar sonucunda 21.05.2013 tarihinde Şikayetvar internet sitesi aracılığı ile yazılı olarak,yasal takibe alınan hattın dosyasının herhangi bir dayanağı ve tarafıma ayrıntısı iletilmeden borçsuz olarak kapatıldığı bilgisi verilmiştir.Halbuki bu konuda kurum avukatınız Aykut YALÇINKAYA’ya üç kez elektronik posta yolu ile ilgili evrakları ve fatura analizlerini ulaştırmama rağmen,kurumunuz bildiği süreci takip etmiş alacaklı olmama rağmen konu oldu bittiye getirilmiş ve dosya kapatılmıştır.İlgili analizde belirtilen 78,96 TL alacağımın tarafıma iadesi için gereğinin ivedilikle yapılmasını rica ederim.Aksi durumda davanın karara bağlanmasından hemen sonra tarafınıza gönderdiğim faksta kampanyanın durdurulması konusu dikkate alınmadığı için seçme özgürlüğümün kısıtlanmasından dolayı karardan itibaren son faturaya kadar olan faturaların diğer operatörlerin tarife kıyaslaması sonucu aradaki farkların tahsili konusunda Tüketici Hakem Heyeti nezdinde hakkımı arayacağım konusunu ayrıca Vodafone Avrupa Genel Merkezi’ne de sürecin tarihçesini belgeleriyle beraber iletip,müşteri memnuniyetine odaklı hizmetinizin de insanları bezdirme amaçlı olduğunu bildireceğimi belirtmek isterim.Bugün itibariyle genel merkezinize ayrıca faks yolu ile benzer bir dilekçe ve eklerini göndereceğim.

  • Vodafone Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sayın İlgili , sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, hattınıza ait yasal takip dosyasının alacağınız tutar düşülerek kapandığı görülmüştür. Hattınıza ait yasal takip dosyası mevcut olmayıp, ödemeniz gereken tutar bulunmadığını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön