15 Nisan 2013 #1742573

Vodafone Davaya Konu Hat!

Haziran 2012 tarihinde karara bağlanan davada haklı bulunmama rağmen operatörün oyalamalarının ardından kararda belirtilen tutarı icra yolu ile tahsil ettim, ancak karar sonrası sorumlu olmadığım, faturalarıma yansıyan cihaz bedellerini iade etmemekte ısrar edilmekte olup yasal takibe alınmış bulunmaktayım.


İlgili konuda kurumun avukatı A. Y. ya göndermiş olduğum fatura analizi de dikkate alınmamış olup kendilerince düzeltme yapılmış ve hala borçlu görünmekteyim, oysa yaptığım tabloda kurumdan alacaklıyım. Ayrıca çağrı merkezinden istemiş olduğum fatura detayları da tarafıma gönderilmemiştir. İlgili durumun düzeltilmemesi durumunda tüm yasal haklarımı kullanacağım.

Ali 29 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sayın İlgili , sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, hattınıza ait yasal takip dosyasının alacağınız tutar düşülerek kapandığı görülmüştür. Hattınıza ait yasal takip dosyası mevcut olmayıp, ödemeniz gereken tutar bulunmadığını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ali23 Nisan 2013

    1742573 numaralı şikayet ile ilgili halen Vodafone tarafından çözüm gelmedi,sanırım halen boncuk aramakla meşguller.

  • Vodafone Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön