20 Şubat 2014

Vodafone Data Hattımın Kısıtlanmasını Kaldırmadı

Vodafone data hattım kısıtlandı ve faturamı ödeyeli 6 gün olduğu halde hala açılmadı. 3-4 kere müşteri hizmetlerine şikayette bulundum. Dönüş yapacaklarını söyledikleri halde kimse dönüş yapmıyor ve ay sonu kullanmadığım internetin parasını ödemek zorunda kalacağım.

Abdülkadir 67 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi25 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 24.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Abdülkadir'in Teşekkür Mesajı24 Şubat 2014

  müşteri hizmetlerini bir çok kez aramama rağmen hiç bir sonuç alamamıştım fakat bu sitede şikayette bulununca hızlıca çözüldü teşekkür ederim

 • Abdülkadir24 Şubat 2014

  vodafone bana dönüş yaptı fakat fatura gelmediği için 6 günlük ücreti talep edip etmeyeceklerini bilmiyorum

 • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön