30 Nisan 2013 #1771856

Vodafone Dakikam Olmasına Rağmen Görüşmelerim Ücretlendirilmiş!

15. 03. 2013 de müşteri hizmetlerinden hattımın incelenmesini her yöne 250 dk konuşmamışken bana dk bittiğine ait mesaj geldiğini. bu hattı kullanan kişinin kanser hastası olduğunu telefonla çok az konuştuğunu bildirdik. 30. 04. 2012 son ödeme tarihli 225tl telefon faturası geldi. normalde faturamız her yöne 500dk, kamularla sınırsız ayda 24 tl . dk aştığınız için dendi. ben internetten vodafone a girip baktığımda kamularla sınırsız olan tarifemde kamularla konuşmalarımın hepsine ücret yansıttıklarını bunun düzeltilmesini rica ettim. Bugün ayın 30. 04. 2013 tarihli 90 gündür bir türlü hattımızı inceleyemediler.Şu anda bize faturanızı ödeyin yanlışlık varsa faturanızdan düşüleceği söyleniyor.

Demet 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 541487xxxx numaralı hattınıza ait 14.07.2013 tarihinde alacak girişinin yapılmış oduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön