28 Ağustos 2013 #1981269

Vodafone Dakikalarımı Siliyor!

Kullandığım bu numaramı da telefonumu da yeni aldım ve bildiğiniz üzere her telefon konuşma sürelerini kayıt eder. Telefonumda görüyorum ki 395 dakika arama yapmışım toplamda. Ancak 2 gün önce hakkım olan 500 dk görüşmeyi bitirdiğimi söyleyen bir mesaj geldi. Bu nasıl olabiliyor yani 105 dk nereye gitti peki?


Dün akşam 22:15 civarında Vodafone müşteri hizmetleri ile görüştüğümde de bu konuda sizi bilgi veremem dendi. Ne yani kaç dakika konuştuğumu bana söyleyemiyor musunuz? Konuşmalarımız maden kayıt altına alınıyor. Dinlenmesini ve benimle görüşen arkadaşın tavırlarının doğruluğunun sorgulanmasını istiyorum.

Orhan 59 Okunma

Cevaplar

 • Orhan03 Ekim 2013

  ücerinden bir ay geçmesine rağmen kesinlikle bir cevap verilmedi ve bu ayda aynı konuda madur ediliyorum. daha tarifem yenilendiğinden beri 4 saat 46 dakika konuşmuşum ama %80 ini kullandığımı belirten bir mesaj geliyor. 100 dk lık bir kısmı yine silinmiş sanırım. Bu sefer geçen ay ki gibi sakin davranmayacağımı ve hukuki yoldan sonuna kadar yürüyeceğimi bildiririm.

 • Orhan02 Eylül 2013

  Self servisi kontrol ederseniz görüşme ayrıntılarımda müşteri hizmetlerini 27 ağustos 2013 saat 22:08 de aradığımı görebilirsiniz. Aradığım halde aramadığınız dediğiniz için başka bir boyuta doğru ilerliyor bu iş. İyice sinir bozucu olmaya başladı. İlgilenmediğiniz için teşekkür ederim.

 • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınızda 499,95 dk kullanım sağlandığı tespit edilmiş olup,sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili belirtilen tarih aralığında müşteri hizmetleri araması tespit edilememiştir.Müşteri hizmetlerini aradığınız numara farklı ise numara bilgisi,tarih ve saat belirtilerek tarafımıza dönüş sağlamanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

  "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Orhan28 Ağustos 2013

  BUGÜN ONLİNE SELF SERVİSTEN UFAK BİR ARAŞTIRMA YAPTIM HATTIMI BU AY ALDIĞIM İÇİN KISA SÜRDÜ ARAŞTIRMAM. BU HAT ÜZERİNDEN TOPLAMDA 25484 SANİYE GÖRÜŞME YAPMIŞIM BU DA BİLECEĞİNİZ ÜZERE 427,73 DAKİKA YAPMAKTA. PEKİ NASIL OLUYOR DA 500 DK LIK LİMİTİM DOLUYOR VE ÜSTÜNE DE 8 KÜSÜR LİRA OLAN BAKİYEM EKSİYE DÜŞECEK KADAR AZALIYOR. ACİL BİR AÇIKLAMA BEKLEMEKTEYİM. TEŞEKKÜRLER.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön