30 Ocak 2014 #2266723

Vodafone Dakikalarımı İade Etmiyor

30.01.2014 saat 14.00 itirabiyle Vodafone'dan mesaj geldi. Değerli abonemiz, iletmiş olduğunuz fatura şikayetiniz incelenmiş ücretlendirmede hata olmadığı tespit edilmiştir şeklinde. Vodafone yaptığı hata üstüne hatalar yapıyor. Hattımı yanlışlıkla dondurdu ve sonrasında SMS ve dakikalarımı eksik tanımlamış. SMS iadesini yaptı 60.80 TL. Dakika iademi yapmamakta direniyor. Aynı şey dakikalarımda da aşım yapmadım. Sadece sisteminizde dakika eksik göründüğü için o fatura çıktı. Nasıl inceleme yapıyorsunuz siz. 5 dakikalık çözülecek şeyi 10 gündür çözemediniz. Çok yavaş bir kurumsal firma. Bu kez mağduriyetimin ivedilikle giderilmesini talep ediyorum.

Ali 97 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ali'nin Teşekkür Mesajı03 Şubat 2014

  Bu süreçte geri dönüş yapan ve 1 aydır kimsenin çözmeye dahi yanaşmadığı çözümü yapan, genel merkezdeki Derya hanıma teşekkür ediyorum..

 • Ali03 Şubat 2014

  Senin abonelerine verdiğin değer bu kadar işte.. Vodafone ile herşey kolaymış.. Sen gel onu benim külahıma anlat eğer dinlerse tabi artık..

 • Ali03 Şubat 2014

  Hiçbir iyileştirme yapılmadı. Vodafone müşterilerini mağdur etmeye devam ediyor...

 • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön