23 Ağustos 2013

Vodafone Dakikalarım Kullanmadan Bitiyor!

22-08-2013 tarihinde hattıma 20 TL yüklemesi yaptım ve ardından gelen tarife mesajında 4 dk/45 krş olarak konuşabilirsiniz yazıyordu ama konuşmalarımın dakikasına 45 kuruş gittiğini fark ettim bir de baktım 8 dk konuşmaya 5 TL gitmiş bile. Ayrıca aylık paketime 12 TL karşılığı gelen her yöne 120 dk ölçtüm 70 dakikayı bile kullanmadan bitiyor.


Vodafone hattımı 7-8 aydır konuşmalarımda sürekli kesiliyordu. Sabır dedim artık yetti. En kısa sürede transfer edeceğim numaramı. Sizin çağrı hizmetlerine ulaşmak işkence. Son 1 yıldır iyice işi bozdu.

Murat 39 Okunma

Cevaplar

 • Murat22 Haziran 2015

  Bu vurdumduymaz ve müşteri umursamaz tavırlarınızla inşallah batarsınız.

 • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek ister, hattınıza iade işleminin yapıldığı bilgisini paylaşmak isteriz, Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Murat26 Ağustos 2013

  Son bir yıldır sürekli kesilmeler farklı sorunlar oluyordu.Uzun zamandır düzelir diye bekledim bunlar da üzerine tuz biber ekti.Bundan sonra aman ne avea ne vodafone.

 • Murat26 Ağustos 2013

  Artık ilgilenseniz de ilgilenmeseniz de önemli değil hattımı turkcell e transfer ediyorum.Umarım bir daha vodafone bulaşmam size iyi günler.

 • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön