17 Temmuz 2014

Vodafone 'da İlgilenen Yok

10/03/2014 de Vodafone internet modem aldım. Daha ilk gece bağlantı sıkıntıları başlayınca kullanamayacağımı anladım ve ertesi gün aldığım şubeye gidip işlemi iptal etmek istediğimi ve bulunduğum yerde çekmediğini anlattım. İptal işlemleri için merkezle görüşmeleri gerektiğini söylediler tam 4 aydır iptal işlemine cevap verilmediği gibi birde kullanmadığım hizmet için 250.00tl aylık ödeme çıkardılar..


Tam 4 aydır sürekli arıyorum Vodafone hattını açan yok. Kendi aralarında bile maillere cevap alamıyorlarken, iletişim hizmeti sunmaya çalışıyorlar. İşlem iptal ettirme diye bir servise ulaşamıyorken, borç tahsil servisi süper çalışıyor tebrik ederim..

Yenal 1.818 Okunma

Cevaplar

  • Yenal22 Temmuz 2014

    geri dönüşte görüş sağlanamamıştır, ulaşılamamıştır diye bir durum söz konusu olamaz.kullanmadığım hizmet bedelini talep ederken, ödenmemiş faturalarınız var, icra takibine girecek derken gayet güzel ulaşabiliyorsunuz.. ben sizi tam 4 aydır arıyorum, 4 aydır şubenize gidiyorum size kendi şubeniz bile ulaşamıyor, atılan maillere cevap alamıyor, bırakın bu işi....

  • Vodafone Temsilcisi22 Temmuz 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 22.07.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi17 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön