08 Ocak 2015 #2958649

Vodafone Çözümsüzlük!

Cihaz kampanyası taahhüdü olan numaramı bayinin yanlış yönlendirmesiyle sözleşmem bitti sanarak farklı bir operatöre taşıdım. Bu işlem esnasında Vodafone tarafından herhangi bir ikaz tarafıma yapılmadı. Sonradan tarafıma gelen bir faturayı hattım kapalı olmasına rağmen normal sözleşme fiyatından ödedim.


En son aralık ayı faturası olması gerekenden çok fazla geldi. Müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşme sonrası bana konuyu anlatan faks çekmemi istedi. 10-15 aralık gibi bir tarihte verilen numaraya kimlik fotokopisi ve fatura çıktısıyla birlikte dilekçeyi faksladım. Sonra 1 ay içerisinde tarafıma dönen olmadı. Mail atın denildi ancak sitenizden yapamadım. Lütfen sorunumu çözünüz.

Tolga 270 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 20.01.2015 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi08 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön