17 Temmuz 2013

Vodafone Çözüm Yok!

Vodafone Hesabını Bilen Midi Tarifesi'nden ve taahhütüm olmadan kullandığım hattımın fatura kesim tarihinde Cep Kamu Maksi Paketi'ne 12 ay taahhütle geçiş yaptım. 45-47 TL arası gelmesi gereken ilk faturam 75.40 TL geldi.

28.06.2013 akşamı 542'yi arayarak görüştüğüm yetkili bana önce cihaz kampanyasına dahil olduğumu sonra da eski tarifemin taahhütlü olduğunu (ben hayır deyince) ihtimaller ile beni ikna etmeye çalıştı sonunda da şikayet kaydı oluşturdu.

Geçen sürede bana herhangi bir dönüş olmadığı gibi fatura tutarı da 08.07.2013 günü hesabımdan tahsil edildi. Tahsilat sonrası 542'yi tekrar aradım ancak yeni bir kayıt oluşturmanın ötesine geçemediler. İlgisizliği ve çözümsüzlüğü şikayet ediyorum.

Haşim 78 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini ve hattınız ile ilgili iade işleminizin yapıldığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Haşim23 Temmuz 2013

    ilgili firma bana somut bir çözüm üretemediği gibi yaklaşık bir ayı bulan şikayet sürecinde de hiçbir şekilde iletişime geçmedi. Bilgilendirme yapmadı.

  • Vodafone Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön