29 Ağustos 2013 #1980822

Vodafone Çözüm Üretemiyor!

26 Ağustos akşamından beri telefonum arama yapmıyor. 27 Ağustos sabahtan çağrı merkezlerini aradım ama telesekreteri aşıp normal bir operatöre ulaşmak ne mümkün. Ben de Vodafone müşteri hizmetlerine mail gönderdim mailimin ulaştığını bildiren mail dışında yine cevap gelmeyince akşam Atlantis AVM'deki abone merkezine gittim.


Çözüm bulmak yerine "dakikanız bitmiştir, sim kart hatası"vb dediler kartı ücret karşılığı değiştirelim dediler. Müşteri hizmetlerine ulaşamıyoruz deyince onların telefonu ile çağrı merkezine ulaşabildik teknik hata var 1 saate düzelir dendi 2 saati aştı hala aynı ve müşteri hizmetlerine yine ulaşamıyorum.

Rüya 25 Okunma

Cevaplar

  • Rüya04 Eylül 2013

    Şikayetime neden olan sorun giderildi,arayan personel son derece nazik ancak sorunun neden kaynaklandığı 2 gün boyunca neden telefonumun aramalarının engellendiği konusunda hala cevap verilmedi.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, gerekli kontroller sağlanmıştır. 0 54620***** numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde arama yapabildiğiniz görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön