20 Eylül 2013 #2021983

Vodafone Çözüm Sürecinde Bile Mağdur Ediyor!

Ben Vodafone hattımın fatura aşımı nedeni ile yine başvurmuştum. 15 iş günü dediler. Ben sıkıntıyı 21/04/2013 bildirdim. Onların çözüm tarihi ise 04/09/2013'tü. Bize banka bilgileriniz fakslayın denildi onu da yaptık. Faksın ulaşıp ulaşmadığını sormak için aradığımda maksimum 5 iş günü içerisinde ödeneceği söylendi. 12/09/2013'te gönderdim.


19/09/2013'te ödenecekti en geç ama hala ödenmedi şimdi açtığımda ise sorun yeni çözümlenmiş. 4 iş günü daha bekleyeceksiniz deniliyor. Ben hem faturadan dolayı mağdur oldum hem çözüm sürecinde mağdur oldum. Mağduriyetimin acilen giderilmesini istiyorum.

Ahmet 39 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın A***** F***** U***** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde iade işleminizin başlatıldığı bilgisini aktarmak ister,4 iş günü içerisin de hesabınıza yansıtılacağı bilgisini aktarmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön