03 Şubat 2014 #2271050

Vodafone Çözüm Sunmuyor

Bir yerlere şikayet etmeden çözüm bulmayan sayın Vodafone! Numarasını Vodafone faturalıya taşıyan müşterilere çok cazip fiyatlarda tarife içinde konuşma+ sms+ internet verilirken neden eski abonelerinize tarifeye ek interneti abartılı fiyatlarda kullanım şartı koyuyorsunuz? Ne komiktir ki faturalı 250 Mb 10 TL iken 1 Gb 20 TL. 500 Mb internet ek paketmiş. 20 TL ye 1 Gb internet mi olur?


Üstelik başka bir gsm firmasında 500 dk + 5000 sms + 2Gb internet 30 TL gibi bir rakama satılırken! En kısa sürede müşterileri için cazip fiyatlarda kampanyalar yapmadığı takdirde; taahhütüm dolana kadar diğer gsm şirketinden bu paketi satın alacağım. Protesto ediyorum; Vodafone değilde başka firma para kazansın.

Emre 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön