01 Şubat 2014 #2270733

Vodafone Çözüm Sunmuyor

20 gündür haksız yere hattıma konulan kısıtlamanın kalkması için uğraş veriyorum ama koskoca Vodafone hattımda hiçbir problem olmamasına rağmen hattıma koymuş olduğu kısıtlamayı kaldırmak için sürekli olarak, müşteri hizmetlerini aradığımda beni ilgili birimlere yönlendirdik en kısa zamanda probleminiz çöze kavuşacak diye oyalıyor ama nedendir bilinmez bir türlü o ilgili birimler benim problemimi çözemiyor.


Sayın Vodafone yetkilileri buradan sizlere sesleniyorum. Benim problemim devlet meselesi olsa bu kadar uzun sürmezdi. Bana hergün bir bahane üreteceğinize ilgili birimlere yönlendirme yapacağınıza problemimi çözün artık yeter.

Göksel 29 Okunma

Cevaplar

  • Göksel05 Şubat 2014

    müşteri hizmerleriniz kesinlikle yetersiz

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön