07 Mayıs 2013 #1783662

Vodafone Çözüm Odaklı Değiller!

Şikayetime cevap verilmiş diye siteye bildirimde bulunan Vodafone nun yaklaşımına diyecek bir şey bulamıyorum. 23. 03. 2013 tarihinde mesaj paketi alamadığımı bildirdiğim e postama 28. 04. 2013 de cevap verildi.


1 aydan uzun bir süre araştırma yapıldı herhalde. Şimdi de 1764*** nolu şikayetime güya verdik diye bildirimde bulunuluyor. Satıyor göründüğünüz mesaj paketini istediğim tarihte alamadığımdan 15 tl fazla ücret ödedim diyorum.


Verilen cevap; siz paketi satın aldınız. Evet aldım, 15 tl fazla ücret ödedikten sonra cevap verdiğiniz için cevap verdiğiniz tarihten sonra satın alabildim. Buraya da laf olsun diye yazıyorum sanki.Taahhütüm bitsin bir gün durmayacağım operatörünüzde.

Mehmet 53 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili 17.04.2013 tarihinde mail adresinize konu ile ilgili detaylı bilgi aktarılmış olduğu tespit edilmiş olup ,mail account unuzda yer alan spam ve junk mail bölümlerini kontrol etmenizi öneririz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön