29 Ocak 2014 #2264237

Vodafone Çözüm Bulma Konusunda İsteksiz Davranıyor!

Şirketimizin adresini Fatih Hırka-i Şerif Mahallesi Başkatip Sokak olarak değiştirdik. Fakat bu bölgede ve yeni işyerimizin içinde Vodafone çekmiyor. Ölçüm için yetkililer geldi ve çekmediğini teyit ettiler. Genelde Vodafone ve hizmetlerinden memnunum. Fakat hizmet sektöründe çalışan bir işletme olarak
müşterilere her zaman ulaşılabilir olmak durumundayız.


Vodafone yetkililerinin defalarca görüşmeme rağmen bir çözüm bulma noktasında isteksiz olmaları üzücü. Şuanda bu şirkette tek kalma nedenim kampanyalı telefon almam. En azından bu konuda bir anlayış bekliyorum.

Suat 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 06.02.2014 tarihinde Kurumsal müşteri hizmetlerimiz tarafından tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri "

  • Suat03 Şubat 2014

    herhangi bir dönüş yapılmadı.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön