07 Şubat 2014 #2281933

Vodafone Çok Yüksek Fatura Gönderdi!

Eşim üzerine kayıtlı gsm hattımıza 31 Ocak 2014 saat 20:00'den sabah 02.00'ye kadar istemimiz dışında ve Vodafone müşteri hizmetlerine onca uyarımıza rağmen Hattınıza 100 sms yüklendi diye defalarca mesaj geldi.Ve şimdi Hesabını bilen mini tarifesi olan ve limitinde duran 15 TL fiyatlı paketimize 252.70 TL fatura kesilmiş.


Vodafone müşteri hizmetleri işlemimizi kayıta aldıklarını söylediler.31 Ocaktan itibaren bekliyoruz.Hala çözüm yok.İnsaf diyorum 15 TL'lik pakete 252.70 TL fatura kesebilmek hangi vicdana hangi iş ahlakına sığar? Acil çözüm bekliyoruz.

Nazmi 60 Okunma

Cevaplar

 • Nazmi20 Şubat 2014

  Vodafone müşteri hizmetlerine Yüksek faturamın düzeltilmesinde katkılarından dolayı teşekkür ederim.

 • Nazmi'nin Teşekkür Mesajı20 Şubat 2014

  Vodafone kullanıcı sayfamda bahsedilen yüksek faturanın lehime düzeltildiğini görüyorum.İlerleyen zamanda konu ile ilgili aleyhime bir gelişme olmayacağını temenni ederek Vodafone müşteri hizmetlerine katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

 • Nazmi15 Şubat 2014

  Tarafıma sorunun çözümüne yönelik bilgilendirme yapıldı.Güzel gelişmlere var bekliyorum.

 • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 12.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Nazmi09 Şubat 2014

  Sorunum hala çözümlenmesi.yazdığınız bu klişe cevabın benim için hiç bir anlamı yok.

 • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön