03 Haziran 2013

Vodafone Çok İlgisizler!

28.05 tarihinde internette tl yüklemesi yapıldı. Hesabımdan 180 tl çekilmiş ancak ne hikmetse tl yüklenmedi acil cevap istiyorum. Müşteri hizmetlerinize o kadar mail attım çok ilgilisiniz ki bir kişi bile zahmet edip dönüş yapmadı.

Pınar 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden,aynı konulu mailinizin Müşteri Hizmetlerimize de iletildiği 31.05.2013 tarihinde şikayetvar.com iletişim bilgilerinizde yer alan mail adresinize sonuç bilgisinin gönderildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön