10 Eylül 2013 #2004011

Vodafone Çok İlgisiz!

03.09.2013 tarihinde şikayette bulundum. Cevap yazmışsınız size geri dönülecektir diye bu kadar zor mu geri dönmek anlamadım ve yaptığınız hiçbir işten kesinlikle memnun değiliz. Herkese de memnun olmadığımızı eğer Vodafone'u tercih ederlerse hata yapacaklarını anlatıyoruz. Bu kadar ilgisizlik vurdumduymazlık olmaz. Eğer verdiğiniz sözün arkasında durmayacaksanız söz vermeyin.

Elvin 54 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında kampanyalı cihazların tarafınıza teslim edildiği,vodapara karşılığında gönderilmesi gereken cihaz için tarafınızca onay verilmemesi sebebiyle işleme alınamadığının iletildiğini belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Elvin11 Eylül 2013

    her yazılan şikayette aynı kalıplaşmış cevapları mı gönderiyorsunuz

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön