14 Şubat 2014 #2294036

Vodafone Çok Fazla Fatura Geliyor!

Kendime ait işyerimde kullanılmak üzere aldığım Vodafone Hattıma Esnaf Paketi adında bir kampanya ile yaklaşık 1 yıl önce kullanmaya başladım. Her ay ortalama 50-60-70 zaman zaman da paket aşımından dolayı 120 gibi faturalar ödedim. Lakin son gelen ve 07.01.2014-06.02.2014 arasında olduğu söylenen faturam 249,50 TL ödeme bilgisi geldi.


Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede 1 yıllık taahhüdümün olduğu ve paketimin Esnaf Paketi olmasına rağmen farklı bir uygulamaya geçtiği söylendi ama bu konuda daha önceden bilgilendirilmedim ve faturamın bu kadar yüksek gelmesine Vodafone sebep oldu. Yarın ilk işim hattımı iptal edeceğim ve diğer operatörlerden birine geçeceğim.

Aziz 21 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön