27 Kasım 2014

Vodafone Cihazın Serviste Kaydı Çıkmıyor!

Vodafone (Dila İletişim bayisinden) 11/09/2014 tarihinde aldığım HTC ONE m8 telefon 15 gün içinde arıza yaptı, sim kartı okumuyor. Aldığım Vodafone bayine cihazı götürdüm teslim ettim cihazı kuryeyle Teleservice'ye gönderdiklerini söylediler. Teleservice'nin internet sitesinden ve telefonla müşteri servisinden cihazımı sorguladım hiçbir kayıt çıkmadı.


Tekrar Vodafone bayine gittim, durumu anlatıp teslim bilgisinin detayını istedim. Bendeki teslim fişinden başka bir belgenin olmadığını söylediler. Bu belgenin Teleservice'de hiçbir işe yaramadığını söylememe rağmen başka belge yok diyorlar. Telefonum nerede durumu ne sorusuna sadece serviste diyorlar ama cihaz hiçbir serviste kaydı çıkmıyor.

Osman 625 Okunma

Cevaplar

  • Osman02 Aralık 2014

    hic bir olumlu tutum yok

  • Vodafone Temsilcisi27 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön