17 Temmuz 2013

Vodafone Cihazımın Kayıt İşlemi Bir Türlü Yapılmıyor!

Yaklaşık 4 ay önce yurt dışı cihazımın evraklarını tamamlayarak Vodafone Rüzgar Bandırma Bayine teslim ettim. Evraklar doğru ve geçerli olmasına rağmen Vodafone tarafından yanlış imza diye eksik evrak bildirimi geldi. Tekrar pasaport ve imza örneklerini yetki bayide yaptırıp göndermeme rağmen işlem yapılmayıp gönderdiğim evraklara bakılmadan hatalı işlem yapılarak yaklaşık 4 aydır mağdur edildim. Kayıt dışı gören telefonum eğer işlem yapılmazsa BTK tarafından kapatılacak. Defalarca aramama ve yetki bayi bilgilendirmesine rağmen mağduriyetim devam etmekte gereğini rica ederim.

Cüneyt 49 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi24 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde İmeı kayıt işlemine ait imei kayıt dilekçesindeki imza ile pasaporttaki imzanın uyuşmaması sebebiyle evraklarınız tamamlanamamış olup,evraklarınızın tamalanabilmesi için Vodafone cep merkezimize uğrayarak işlem sağlayabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Cüneyt21 Temmuz 2013

  Bu kadar ilgisiz bir firma görmedim.

 • Cüneyt20 Temmuz 2013

  Kısa sürede geri dönüş yapılacak şeklinde beyanda bulunmalarına rağmen halen bir bilgilendirilmede bulunulmadı. Mağduriyetim devam etmekte ve telefon vodafone ilgisizliği yüzünden Btk tarafından kapatılmıştır. 542 no'lu müşteri hattından yeterli destek sağlanamıyor.

 • Vodafone Temsilcisi17 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön