09 Eylül 2013 #2001476

Vodafone Cihazı Sattıktan Sonra İlgilenmedi!

2 yıl önce faturalı hatta cihaz kampanyasından aldığım HTC telefonu 4 kez aynı arıza nedeniyle servise gönderdim. Bulunduğum ilçede servisi olmadığı için servisten bana ulaşması 35-45 gün sürüyor. 4. arızada telefonumu servise gönderirken telefonun yenisi göndermelerini ilettim. 2 yılda belkide 6 ay telefonu kullanamamışımdır. Fakat dün teslim aldığım telefonumun aynısıydı. Problemi çözüp geri gönderdiklerini yazmışlar.


Ben bu telefonu alırken bir sürü vaadde bulunan Vodafone ve HTC neden cihazın ve vaatlerinin arkasında durmuyor. İlgili bayii yapacakları bir şey olmadığını ve istersek tüketici haklarına şikayet edebileceğimizi belirtti.

Olcay 54 Okunma

Cevaplar

  • Olcay15 Eylül 2013

    Madem cihazla ilgili problemlerimizi çözemeyeceksiniz o halde neden böyle bir kampanya yapiyorsunuz?? ?

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini,söz konusu Teleservis tarafından cihazın incelenmesi kaynaklı belirtilen sonuç bilgisine, tarafımızdan müdahale sağlanamadığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön