06 Eylül 2013 #1981971

Vodafone Cihaz Reklamlarını Boşa Yapıyor!

6 7 ay önce Vodafone'dan iPhone 5 marka bir telefon aldım. Gelen ve giden sesler programdan çıkması üst tuşun kafasına göre çalışıp çalışmaması internetten atması telefon sesinin kafasına göre artıp azalması problemlerinden dolayı garantiye gönderip telefon kullanıcı hatası diye bana geri gönderdiler.


Telefon bir geldi aman Allah'ım kameraya girince mavi kırmızı renkli bir ekran oluyor ve hoparlör patlak ve ikinciye garantiye gönderdim. Bekledik geldi değişim olmamış olmadığı gibi de dalga geçer gibi 1899 TL değişim bedeli yazmışlar. Ben gider sıfırını alırım o fiyata Vodafone'a güvendik telefon aldık uluslararası dedik o kadar reklamı boşa yapıyorlar.

Yunus 29 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Satışı yapılan cihazlar ile ilgili olarak, (onarım, kontrol, garanti kapsamı gibi) Vodafone tarafından herhangi bir işlem yapılamamakta olup, satış sonrası her türlü teknik destek ve garanti şartları gibi konularda Teleservice ile görüşmeniz gerekmektedir. Servise yönelik iletişim ve adres bilgilerine ekteki link üzerinden ulaşabilirsiniz, Yetkili Teknik Servis: Teleservice International Telefon Onarım ve Ticaret Limited Sirketi Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Çağla Sok. No:9 Maltepe 34848 İstanbul Tel: 0 216 458 97 97 - Fax: 0 216 442 65 55 numaralarından ulaşabilmektesiniz. Aynı zamanda ekte belirtilen linkten cihaz takibini sağlayabilmektesiniz. Web’den cihaz takip: www.teleservice.com.tr (http://www.teleservice.com.tr) Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön