13 Mayıs 2013 #1794446

Vodafone Cihaz Parçası Temin Edilemiyor!

2 sene önce aldığım Vodafone 547 model cihazım için batarya aramaktayım kaç gündür. Gittiğim bütün Vodafone bayileri cihaz için batarya bulunmadığını söyledi. Distribütörler cihaz parçası temin etmiyorlarmış.Bütün telefon çarşısını gezdiğimde bana cihazın çöpe atılmasını bulamayacağımızı söylediler .


Vodafone gibi büyük bir firmanın böyle bir durumda müşterilerini mağdur etmesine bir anlam veremiyorum 3 yıl cihazın parça temininde garanti vermeleri fakat yardımcı olmamaları çok ilginç ürünü satana kadarmış sonrası onları ilgilendirmiyor gibi bir durum yaratılıyor.Bu durumun acilen çözülmesini istiyorum.

Hüseyin 22 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin14 Mayıs 2013

    vodafone ile ilgili şikayetlerin hepsinde aynı cevabı vermişsiniz çok açıklayıcı değil vodafone cep merkezinin ismi ankara kızılaydaki bütün vodafone bayileri tek bir yere sormadığım için tek isim veremiyorum bana sadece nasıl bir çözüm üretileceği hakkında bilgi verilirse sevinirim .herhangi bir sonuç çıkacağınıda sanmıyorum. gerekli yasal yollardan hakkımıda arayacağımı belirtmek isterim.

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sıkayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza İletmiş olduğunuz bildiriminize istinaden,talebiniz ile ilgili inceleme başlatılabilmesi için başvuruda bulunduğunuz Vodafone Cep Merkezimizin isim bilgilerini tarafımıza iletmeniz durumunda inceleme yapılabileceğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön