19 Haziran 2013
Yorum Yap
#1856526

Vodafone Cihaz Klonlanma Sebebiyle Kapatıldı!

Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde bulunan yetkili bayinizden sırf sizin isminize güvenerek telefon aldım fakat cihazım klonlanma sebebiyle kapatıldı. Faturamla beraber gittiğimde yapılacak birşey yok demesi acaba sizin mi yoksa bayinin mi çalışma prensibi merak ediyorum. Bu mailin dikkate alınması için her yere yazıyorum.

Özgür Özgür 67 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi15 Temmuz 2013

  Sayın Ö**** B**** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Konu ile ilgili bayi sorgulandığında tarafınıza dönüş sağlanarak işleyiş hakkında bilgi aktarıldığı ve yönlendirme sağlandığı belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Özgür28 Haziran 2013

  ben size şikayetimi bildirdim aynı anda tüketici HAKEM HEYETİNE BAŞVURDUM İSTERSENİZ KARARI ŞİKAYETVAR COM DADA PAYLAŞABİLİRİM YADA VODAFONE ARAMA ZAHMETİNDE BULUNURSA ONLARADA FAX GÖNDERİRİM AYRICA BURDA VODAFONE BAYİSİNİN SAVUNMASINDA BEN TELEFONU VODAFONDAN ALDIM SUCUM YOK DEMESİNİN NE DENLİ BİR İKİLEM VE REZİLLİK OLDUGUNU DA SİZİN TAKDİRİNİZE BIRAKIYORUM

 • Özgür22 Haziran 2013

  Beni yalandan arayıp sorun ne diye sordular konuyu ankattim ama sonra ne arayan ne soran var yaziklar oldun olsun

 • Özgür21 Haziran 2013

  ya arkadas aradınız takipcisi olacaz dediniz hani nerdesiniz sadece havamı aldınız sonucun nasıl takipcisi olcaz saygılar

 • Vodafone Temsilcisi19 Haziran 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler