04 Mayıs 2013 #1778251

Vodafone Cihaz Kampanyası Sorunu!

4 sene önce Turkcell'den numaramı taşıyarak vodafone operatörünü kullanmaya başladım. 2 kere cihaz kampanyasına dahil olarak cihaz aldım kullandım sözleşmem bitti ve yeni bir cihaz almaya karar verdim bunun için konuşma yaptığımda müşteri hizmetleri ile alamayacağımı 2 ay önceki faturamın ödemesini 15 gün geç ödediğim için 4 ay sonra kampanyadan yararlanabileceğim söylendi...


Bu durumun 3. cihazını alacak ve aylık ödemesi 150-180 TL 'den aşağı olmayan bir abonesine haksızlık olduğunu düşünüyorum ben yeni abone olmuş veya numarasını taşımış birisi değilim.

Gürkan 92 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, cihaz kampanyasına yönelik esasların www.vodafone.com.tr adresinde mevcut oduğunu belirtmek isteriz. Belirtilen koşullara uyumsuzluk söz konusu olduğunda cihaz kampanyalarına sadece kredi kartı ile katılım sağlanabilmektedir. Cihaz Kampanyalarına ait esaslar sabit olmakla beraber tarafımızca müdahale sağlanamadığını belirtmek isteriz. Mevcut uygulama bu yönde olup görüşlerinizin ilgili birimler ile paylaşılmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön