30 Mayıs 2014

Vodafone Cihaz Kampanyası Konusunda Kaale Bile Almadı

Vodafone Red müşteri hizmetlerini arayarak form açmasını istedim. Şu anda fatura taahhütüm olduğunu son faturamı 20 gün geç ödediğimi ve 36 aydan eski olan kullanıcılar için fatura ödemesinde 15 güne kadar esneklik sağlandığını biliyorum bunu da ilettim şu anda taahhütümü bozsam cayma bedelini ödeyip 1 aylık süreç geçtikten sonra cihaz kampanyasına dahil olabilir miyim diye soru sordum. Bununla ilgili çözüm merkezinden olumlu veya olumsuz cevap bekledim. Olumsuz olsaydı cevap 6 ay beklerdim. Kredi kartı opsiyonu ile cihaz almayı düşünüyordum. Bugün irtibat kurduğumda formun açılmadığını öğrendim kaale alınmadığımı bilmek gerçekten beni memnun etti. Ağustos ayında taahhütüm bittiğinde hattımı iptal ettireceğim.

Kadir 400 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 03.06.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Mayıs 2014

    " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön