16 Nisan 2014

Vodafone Cihaz Kampanyası Hayal Kırıklığına Uğrattı!

Vodafone Kurumsal Hat(2 adet) sahibiyim. Cihaz kampanyası ile ilgili olarak 2 aydır cihaz beklemekteyim.Konya Vodafone kurumsal bayii tarafından bu süreç içerisinde her aramamda 2 haftaya kadar cihaz gelecek deniliyor. Vodafone gibi kurumsal bir firmanın bu durumu bayiiden kaynaklı bir aksama yoksa Vodafone'un kendisinden mi kaynaklanıyor anlamadım. Müşteri hizmetlerini aradığımda cihazlar konusunda bilgilerinin olmadığını belirttiler. Vodafone gibi bir kurumsal firma beni çok şaşırttı üstelik her gün televizyonda telefon kampanyası reklamı veriliyor.

Münir 77 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Nisan 2014

    """Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi16 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön