06 Haziran 2014

Vodafone Cihaz Kampanyası Hakkında Yardımcı Olmadı!

İstanbul Pendorya AVM'de bulunan Vodafone bayisinden cihaz kampanyası için görüşmeye çalıştım fakat hem yardımcı olmayıp yanlış bilgi paylaşmakta hem de umursamaz bir tavırla yaklaşmaktalar. Kampanyada belirtilen altın renkte olan kapaklı cihazı sorduğumda öyle bir şey olmadığını internet sayfasında olduğunu söylediğimde bu seferde bizde yok şeklinde belirtmektedir. Talep eder misiniz dediğimde olamayız demekteler.

Müşteri hizmetlerine sorduğumda bunun olabileceğini belirttiler. Başka nereden bulabileceğime yardımcı olur musunuz diye sorduğumda ise biz distribütörüz tüm şubelere biz veriyoruz bulamazsınız demekteler. Madem bu şekilde bir durum var böyle bir kampanya neden yapılmaktadır?

Evren 454 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Haziran 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.06.204 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Evren10 Haziran 2014

    Aynı konu ile ilgili 3-4 vodafone merkezine daha gittim. Hepsi de aynı şeyleri söylemektedir. Ya olmadığını ya bilmediklerini ya Merkez'den gönderilmediğini belirtmekteler.

  • Vodafone Temsilcisi06 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön