02 Mayıs 2013 #1776027

Vodafone Cihaz Kampanyası!

Avcılar Ç-tech İletişim de galaksi s3 mini almak için T. beyle görüştüm kendisi bana hattımda herhangi bir sorun olmadığını cihazı hemen alabileceğimi söyledi cayma bedeli olarak sadece bir fatura fazla geleceğini söyledi ve işlemlere başladı sonra sistemde bir hata olduğunu kayıt alması gerektiğini söyledi.


En geç 2 gün içerisinde dönüş yapacağım dedi. dönüş yaptığında ise cihazı yalnızca kredi kartı ile verebileceğini söyledi ben istemedim kendisi yapılabilecek bi şey olmadığını söyledi ben Vodafone müşteri hizmetlerine şikayet ettiğim zaman ise bana dedikleri cep merkezi cihazın yalnızca kredi kartı ile alınabileceğini bana en başta belirttiğini söylüyor ve şu an 350 tl cayma bedeli geldi.

Serkan 76 Okunma

Cevaplar

 • Serkan09 Mayıs 2013

  Sizlere daha öncede cihaz kampası ile ilgili bayinin yaptığı hatayı anlatmıştım. Ama görüyorumki sizin insanları oyalamak ve kandırmaktan başka yaptığınız bir şey yok. Vodafon'nun burda yaptığı tek iş kopyala yapıştır. Her şikayetin altına aynı yorumlar yazılıyo. Bu saatten sonra geri dönüş yapın diye yazmıyorum diğer insanlarda benim gibi magdur olmasın diye yazıyorum. Bu konu ile ilgili sorun yaşayan arkadaşlar hiç uğraşmasın direk belgelerle savcılığa suç duyurusunda bulunsun şahsen ben öyle yapacam yoksa elinize geçicek tek şey zaman kaybı. Çevrenizdeki herkesten vodafonun bu yaptıklarını haberdar edin. ben 4 hattımıda taşıdım sizde magdur olmadan önleminizi alın...

 • Serkan09 Mayıs 2013

  vodafonun burda yaptığı tek iş kopyala yapıştır mantığı her şikayetin altına aynı yorumlar yazılıyo. ama ben bu saatten sonra sizden bir cevap ta beklemiyorum. ses kayıtlarını savcılığa vericem inşallah orda hakkımı bulucam.vodafone böyle yapmaya devam ettiği sürece dahada çok abone kaybedicek bilginiz olsun..

 • Serkan05 Mayıs 2013

  yalnız ben konu ile ilgili wodafone 5 kere şikayet kaydı oluşturmama ragmen wodafone hep bayiyi haklı buldu bu konudaki magduriyetimin giderilmisini rica ediyoruö

 • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön