14 Haziran 2013

Vodafone Cihaz Kampanyalarından Yararlanamıyorum!

Hattımı Vodafone'a geçirme sebebim sırf cihaz kampanyası içindi. Cihaz borcumu kapattıktan sonra, telefon hattımı bir köşeye bıraktım ve uzun zamandır kullanmadığım halde faturası her ay geldi, ödedi sesimi çıkarmadım.


Maalesef bundan 3,4 ay öncesine kadar ödemelerimi geciktirmemden dolayı, hattım kapatılmış olup ardından mail adresime gelen bilgilendirme sonucunun ardından faturamı tekrar ödedim.


Bu gün Vodafone cep servisi arayıp cihaz kampanyasından faydalanmak istiyorum dedim. 8 ay içerisinde hattınız kapatıldı ve yararlanamazsınız dediler. Herhangi ödememezlik durumu olmayacağı halde kampanyadan yararlanamıyorsam, hattımı başka GSM operatörüne geçirmeyi düşünüyorum.

Tayfun 28 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, müşteri numaranız üzerinde herhangibir kısıtlama bulunmamaktadır. Katılmak istediğiniz kampanya kapsamında gerekli koşulların sağlanıp sağlanmadığının kontrolü için bknz http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/kampanyalar.home.php Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön