03 Şubat 2014 #2272861

Vodafone Cihaz Alırken Paketi Değiştireceğiz Dediler Yanlış Paket Verdiler!

Vodafone firmasından 22.01.2014 tarihinde faturama el HTC Desire 500 marka cep telefonu aldım fakat faturam esnaf paketi olduğu için cihaz alamıyormuşum tarifemi değiştirmem gerektiği söylendi ve bana en uygun duran ekstra paketi olduğu söylendi. Bende kabul ettim fakat abone merkezindeki bayanlar tarifemi yanlış değiştirdiler. Başka paket yapmışlar yanlışlıkla!


Güya bana düzeltecekleri söylediler fakat bugün faturamı yatırmaya gittiğimde düzeltilmediğini söylediler zaten benim cep numarama bir mesaj gelmişti fatura değişiklik talebinizde yanlışlık yoktur diye.


Bu işte benim hatam ney şimdi? 35 tl olan faturama 77 tl ödedim mecburen, mecburen çünkü esnafım faturam kapanırsa olmazdı lütfen çözüm...

Tevfik 72 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön