07 Şubat 2014 #2281111

Vodafone Cihaz Alınca Tarifenin Değiştiğini Haber Vermedi!

23.11.2013 tarihinde Vodafone Demetevler şubesinden cihaz aldık. 3 arkadaş hiçbir şekilde uyarılmadık. Oysa cihaz alınınca tarife değişiyormuş 24 ocakta 250 dakikamın elimden alındığını öğrendim ve şikayette bulundum. Bayiden gelen sonuç güya onlar bizi bilgilendirmiş. Sizden çok rica ediyorum lütfen en yetkili kişiyle görüşmek istiyorum.


Bugünde tekrar Demetevler bayiye gittim müdürle görüşmek için bana dedi ki ben bu sorununuzu çözecektim halledecektim ama çalışana sert çıkmışsınız o yüzden yapmayacağım nereye giderseniz gidin dedi. Koskoca Vodafone'un müşterilerini böyle bir mağduriyetle baş başa bırakmayacağını düşünüyorum.

Sevilay 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Sevilay08 Şubat 2014

    ne yazsam ne konuşsam boş anladımki ben bu zamanın insanı değilim para için yada işini kaybetmemek için ki saygı duyarım yada başka şeyler için ama öğrendiğim tek şey bu saatten vijdan ve merhamet duygusu kişilik haklarına saygı kalmamış bunu anlamam içinde vodafon ile olan sorunum oldu umarım bir daha böyle birşey yaşamam çok sevdiğim birinden kazık yemiş gibi oldum çünkü ben hattımı seviyordum etrafımdakileride taşıdım yazık çok yazık....

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön