23 Ocak 2014 #2252823

Vodafone Cihaz Alımı Sonrası Sorun Yaşattı

Genç avantaj extra paketi kullanırken taahhüt ile İPhone 5s almaya karar verdim ve Vodafone Akdeniz İletişim/Isparta bayisine gittim. Bayideki görevli İPhone 5s alabilmem için Red Classic tarifesine yükseltmem gerektiğini belirtti. Ben de Genç Avantaj ekstra paketinden Red Classice yükseltsek herhangi bir cezai masraf çıkar mı diye sordum. Görevli, sonuçta paket yükselttiğimi, herhangi bir cezanın tarafıma tahakkuk ettirilmeyeceğini sözlü olarak beyan etti. Fakat faturam geldiğinde tarafıma 27,97 tl indirimlerin iptali adı altında bir ücret taahhuk ettirildi ve ben bunu ödedim. Cihaz aldığım halde ödediğim bu cezanın tarafıma iadesini rica ederim. Fatura görseli ektedir.

Tc 198 Okunma

Cevaplar

  • Tc'nin Teşekkür Mesajı29 Ocak 2014

    hızlı ve tatminkar hizmet. teşekkürler vodafone.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 28.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön