12 Ağustos 2013
Yorum Yap
#1947934

Vodafone Cihaz Aksesuarları Yok!

Ben yaklaşık 10 gün önce Vodafone'dan kendisine ait olan Vodafone Smart mini cep telefonundan aldım. Telefonla ilgili bir sorunum yok fakat telefonun ekranı çizilmesin diye koruyucu taktırmak istedim ama maalesef Vodafone merkezlerde bulamadım. Vodafone ürünü olduğu için dışarıda hiç yok, neyse dedim en iyisi kılıf alayım telefon korunsun dedim tabi ki oda hiçbir yerde yok. Şimdi Vodafone madem ki kendine ait telefon satıyorsun bunun aksesuarlarını neden satmıyorsun benim anlamadığım bu. Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

Nejla 212 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Mevcut uygulama bu yönde olup, öneri ve şikayetlerinizin paylaşıldığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bizehttp://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler