10 Şubat 2014 #2285173

Vodafone Çift Tarife Ücreti Yansıttı!

Yılbaşında Vodafone müşteri temsilcileri tarafından arama yoluyla tarifeler hakkında bilgi verilmek için arandım. Taahhüt sürem bittiğini ve yeni bir taahhüt verebilirseniz mevcut tarifenize 1 tl farkla 1 yıl süre ile kullanabileceğimi belirttiler.


Fatura bana geldiğinde 25 tl yerine 49 tl yani 2 katı ücret olduğunu fark ettim ve hemen müşteri hizmetlerini aradım ve çifte veya ek tarifeye de üye olduğumu söylediler. Ben öyle bir tarifeye onay vermedim.


Hakkımı tüketici haklarında da arayacağım. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Hüseyin 195 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin13 Şubat 2014

    tarafınıza ulaşılamadı yazılmış.arama yapılmazsa ulaşılamaz haliyle.kimse aramadı.bir kaç arkadaşım var onlarada aynı sekilde çifte fatura uygulamışlar.biz sizi aradığımızda çifte kelimesini kullanıldık sonrasında siz onayıı verdiniz olarak savunuyorlar kendilerini.o zaman çifte tarifeninde açık olarak açıklamasını yaparsınız faturaya yansıyacak tutarı söylersiniz.tüketici haklarında arayacağım hakkıımı

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 08.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön