05 Şubat 2014 #2276862

Vodafone Çift Tarife Ücreti Yansıttı

Vodafone müşteri temsilcileri tarafından arama yoluyla tarifeler hakkında bilgi verilmek için arandım. Görüştüğüm müşteri temsilcisi aynı dönem faturamda 3 gün kullanım için eski tarifemin tam ücretinin ve yeni tarifenin tam ücretinin yansıyacağı bilgisini vermediği için faturamda çift tarife ücreti yansımıştır.


Müşteri hizmetlerini aradığımda görüşmenin dinlendiği ve haksız olduğum söylendi. Görüşme içeriğini okumalarını istediğimde üslupları tavırlarıyla ne kadar yanlış bir operatör seçtiğimi bana gösterdiler. Bu yanlışlığın düzeltilmesini ve görüştüğüm müşteri temsilcilerinin tavırlarından dolayı şikayetçiyim, faturamla ilgili en kısa zamanda dönüş yapılmasını istiyorum.

Kiymet 29 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 10.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön