04 Eylül 2013 #1993901

Vodafone Çift Tarife Ücreti Yansıttı!

Vodafone yetkilileri tarife değişikliği için teklif sundular bende kabul ettim. Ama ilk gelen fatura ile şok oldum. İki katı fiyat vardı. Hemen müşteri temsilcilerini aradım "müşteri temsilcisine ulaşmakta ayrı bir dert" neyse ki ulaşmayı başardım (04.09.2013 -12:50). Ne deseler beğenirsiniz; "Tarife deşikliği yapmışsınız eski ve yeni tarife fiyatları faturanıza yansımış" insan nasıl sinir krizleri geçirmesin Allah aşkına.


Tek telefon numarasına aynı ay içinde iki ayrı tarife üzerinden iki ayrı ücretlendirme, anlaşılması zor bir durum. 1 yıllık taahhütüm olmasa hiç düşünmeden bugün numaramı taşırdım.

Halil 42 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,543443****numaralı hattınıza üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,tarafınızdan alınan onay ile işlem sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön