22 Şubat 2013

Vodafone Çift Tarife Ücreti Ödemek Zorunda Bırakılıyorum!

Birkaç hafta önce Vodafone'dan bir hanımefendi beni aradı ve kullandığım tarifem üzerindeki taahhüdümün 15 şubatta sona ereceğini, bana yeni bir teklifleri olduğunu söyledi. Önerilen yeni tarife kulağa hoş geliyordu, "tamam", dedim. 18 Şubatta telefonuma bir mesaj geldi ve yeni tarifeye geçtiğim bilgisi ulaştı.


Online işlemler menüsüne girdim ve güncel fatura tutarımın normalde ödediğimden "iki kat fazla" olduğunu fark ettim. Telefon edip nedenini sorduğumda, tarifeye geçişimin 18 Şubatta tamamlandığını, dolayısıyla 15 şubatta kesilen faturamdan sonra arada kalan "iki gün için" eski paketimin ücretinin de alınacağını söyledi.

Sedat 42 Okunma

Cevaplar

  • Sedat05 Mart 2013

    Büyük bir ihtimalle yazdığım şey denetime takılacak ama, "Çift Bundle" ne allah aşkına! ("Ne tuhaf bir ülke burası" diyorum da sansüre uğruyor sonra.) Bu kadar kolay mı bir saçmalığın içinden sıyrılmak! Çift Bundle'yi yolda görsem tanımam. Ben sıradan biriyim ve bu tür görüşmeleri sıradan insanlar gibi yaparım: "Kaç para ödeyeceğim?" Fazladan bi' şey ödeyecek miyim?" Fazladan bir şey ödemeyeceğime emin misiniz vs." Utanmadan benden onay alındığı söyleniyor. "Çift Bundle" benim için en fazla büyük, çilekli bir pasta olabilir -ki ben çilekli pasta sevmem. Daha fazla uğraşacak değilim, zaten aptalca bir fikir bu ülkede hakkını aramak. Faturayı öder, bedduamı ederim. Sayın editör, biliyorum yayınlamayacaksınız yazdıklarımı, ama allah aşkına elinizi vicdanınıza koyun, "bundle" dedi ya. :)

  • Vodafone Temsilcisi27 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili olarak 22.01.2013 tarihinde tarafınıza yapılan kampanya sunumunda işlemin anlık bir şekilde yapılacağı, bu işlem nedeniyle ilk çıkacak faturanıza bir defaya mahsus olmak üzere çift bundle (toplu süre) ücretinin yansıyacağı bilgisi verilmiş ve tarafınızdan alınan onay ile işlem gerçekleştirilmiştir olduğu bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön