27 Ocak 2014 #2258784

Vodafone Çift Tarife Ücreti Almaya Çalışıyor

Aralık ayının 12'si gibi müşteri hizmetleri tarafından arandım. Mevcut tarifemin 15'inde biteceği bana özel olarak 25 tl'ye 500 dk'lık tarifeyi 1 yıllık taahhütle kullanabileceğimi söyleyip onay aldılar. Tarifenin hesap kesim tarihinden sonra geçerli olacağını da söylediler. Bunun doğruluğu ses kaydında ortaya çıkacaktır. Ocak ayı faturam 51 tl gelince müşteri hizmetlerini arayıp sebebini sordum ve itiraz kaydı yaptırdım. Dönüş olarak anlık geçiş olduğu ve faturayı ödemem gerektiği söylendi. Tüm yasal haklarımı kullanacağım ve mağduriyetimin giderilmemesi durumunda iki hattımı da taşıyacağım.

Gazi 23 Okunma

Cevaplar

  • Gazi28 Ocak 2014

    Bana geri dönüşünüzde telefon kayıtlarının incelendiğini ve tarife değişikliği yaparken iki fatura ödemeyi onayladığımı söylediniz. madem öyleyse telefon kayıdını bana da gönderin. benim böyle birşeyi onaylamam mümkün değil. kayıtları gönderin sorun çözülsün.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 28.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön