23 Ocak 2014 #2251840

Vodafone Çift Tarife Ücreti Alıyor!

Ben 07/12/2013 tarihinde Vodafone müşteri hizmetleri aracılığıyla İndirimli tarife değişikliği yaptırdım.Fatura bedeli 18.tl olarak uygulandı.Fakat ilk fatura 46.60 kuruş geldi.Müşteri hizmetlerini aradığımda hatanın kendilerinden kaynaklı olduğunu Müşteri temsilcisinin ikinci bir tarife daha girdiğini yani çift tarife uyguladığını ilettiler.En kısa sürede çözümleneceğini ve bana geri döneceklerini söylediler.Fakat 1 hafta geçmesine rağmen firmadan bana geri dönen olmadı.


Ben tekrar aradığımda müşteri temsilcisi işleminiz inceleme aşamasında olup en kısada sürede size mesaj yoluyla ulaşılacağını söylediler.Ve gelen 46.00 tl'lik faturayı yatırmamı söylediler.Bununla ilgili ivedi olarak yardım bekliyorum.

Beytullah 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 24.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön