21 Şubat 2013

Vodafone Çift Tarife Ücreti!

Vodafone tarafından mevcut tarifemi Vodafone red mini tarifesine geçmem için aradılar. Çok ufak bir farkla bu tarifeyi kullanabileceğimi söylediler. Ama bana hem kullandığım tarifenin ücretini hemde yeni yaptıkları paket ücretini ödeyeceğimi söylemediler.


Sonra bunu şikayet ettiğimde görüşmede bunu size söyledik diye belirttiler. Çift tarife ücreti alıp bunu da size söyledik kabul ettiniz demek nasıl birşey? Bu konu ile ilgili tüketici mahkemesine başvuracağım ve hattımı da kapatacağım. Gerekiyorsa Vodafone u savcılığa verip avukatım aracılığı ile işi takip edeceğim.

Ümit 211 Okunma

Cevaplar

  • Ümit07 Mart 2013

    Nihayet vodafone dan kurtuluyorum. Bu yaşadıklarımı bütün insanların bilgisi olmasını sağlayacağım. Bütün vodafone hatlarımı kapatacağım. Türk insanını enayi yerine koymaya kimsenin hakkı yok. Eğer böyle çift tarife üçretini kabul eden bitane insan bulsunlar ki benim kabul ettiğimi söylüyorlar benim bundan haberim yok bu faturanın 5 katını ödemessem adam değilim. Deli bile kabul etmez..

  • Vodafone Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili onayınıza istinaden paket değişikliği işlemi yapıldığı ve müşteri temsilcisi kaynaklı hata bulunmadığı bu bağlamda fatura tutarınıza müdahale edilemeyeceği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön