10 Şubat 2014 #2285724

Vodafone Çift Fatura Yansıttı

Cep Avantaj 500 paketine abone idim. Aboneliğimin bitimine yakın telefonla arayarak 24+ 1 tl karşılığı 250+250 dk ilave edileceğini kabul etmediğim taktirde sadece 250 dk. konuşabileceğimi söylediler, bende kabul ettiğimi beyan ettim. Fakat 25 tl yerine 50 liralık fatura geldi ocak ayına ait aboneliğim 2 kez ücretlendirildi şikayetçiyim. İkinci kez haksız yere yapılan ücretlendirmenin iptalini istiyorum. İnsanları kandırarak haksız kazanç elde ediyorlar şikayetçiyim.

İsmail 48 Okunma

Cevaplar

  • İsmail18 Mart 2014

    Çözümlerinden memnunum ama isterdim ki bu sorunu baştan hiç çıkarmasınlar.

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön