21 Nisan 2014

Vodafone Çift Fatura Yansıtıyor!

06.03.2014 tarihinden önce abonelik süremin bitimine sayılı günler kala, Vodafone müşteri hizmetleri tarafından arandım ve fatura kesim tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 39,00 TL ye 1000 dakika-500 sms ve 500 mb internet devreden ekstra tarifesine onay verdim. İlk faturamda belirtilen haklarımı geçmemiş olmama rağmen 93,47 TL fatura yansıtıldığını öğrendim.


Müşteri hizmetlerini aradım hata yapıldığını düzeltilmesi gerektiğini belirttim ancak sonuç alamadım. Müşteri hizmetleri konuşmaları dinlemeden karar veriyor. Müşteri hizmetlerinin hatasını bize ödettirmeye çalışıyorlar. Haksız ve yersiz fatura yansıtarak bizleri mağdur ediyorlar.

Mehmet 53 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet28 Nisan 2014

    Sorunum hala çözümlenemedi. Vodafon firması müşterileri ile adeta dalga geçiyor. Müşteri hizmetleri ne yaptığını ne söylediğini bilemez halde. Alışmışlar her sonuna aynı cevabı veriyorlar ancak verdikleri cevaba kendilerine inanamıyorlar.

  • Vodafone Temsilcisi28 Nisan 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 24.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön