13 Eylül 2013 #2003104

Vodafone Çift Fatura Mağduriyeti!

Vodafone Kamu Mini paketini kullanmaktayım. Müşteri Hizmetleri beni fatura kesim tarihimden üç gün sonra arayarak artı 1 tl 250 dk daha fazla konuşma hakkı vereceğini belirterek tarifemi değiştirdi. Arayan kişi fatura bedeli konuştuğunuz paketin kullanılan kısmı artı yeni geçtiğiniz paketin bu tarihten sonra kullandığınız bedeli vs alengirli müşteriyi yanıltmacalı sözler. Ay sonunda faturam 26 tl gelmesi gerekirken 48 tl geldi.


Müşteri hizmetlerini aradığımda ise bu size belirtilmiş vs. gibi cümleler kuruyorlar. Anlayacağınız müşteriye adam gibi Eğer bu tarihte tarife değiştirirseniz ay sonunda çift fatura ödersiniz. Ama fatura kesim tarihinde değiştirirseniz bundan etkilenmezsiniz demiyor.

Mustafa 22 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmıştır.Hattınıza çıkacak olan ilk faturanızda bir defaya mahsus çift paket yansıyacağı bilgisi verilmiş olup,onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır.Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön