01 Şubat 2014 #2269596

Vodafone Çift Fatura Kesti

6 Aralık 2013 sözleşme bitmesinden önce beni arayarak sözleşmemi uzatmam için müşteri temsilcileri beni arayarak onay vermemi istediler, bende kendilerine onay verdim. 6 Aralık tarihinde cep telefonuna mesaj göndererek 100 kontör yüklediklerini dilediğim gibi 1 hafta kullanabileceğim yazıyordu.


10 Aralık tarihinde yeni sözleşmeye geçirdikleri ile ilgili mesaj geldi. Her zaman 25.00 tl gelen faturamın 55.60 tl bildiri mesajı geldiğini öğrendim. Vodafone müşteri temsilcisini aradığımda bana çift fatura kesildiğini söyledi. Bu konuyla ilgili dönüş yapılacağını söyledi. Ben telefonla bana bilgi verileceğini düşündüm. Fakat cep telefonuma kısa bir mesaj geldi; herhangi bir hata yoktur yazıyordu.

Neslihan 13 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön