20 Eylül 2013 #2021097

Vodafone Çift Fatura Gönderdi!

Vodafone müşteri temsilcisi tarafından mesai saatinde arandım,faturama ilave fatura olmadan sadece 1 TL yansıtılarak 250 sms vereceklerini söylediler.Cazip sunulduğu için kabul ettim. Bu işlemi hesap kesim tarihinden 2 gün sonra yaptıkları için tarafıma çift fatura gönderdiler.Böyle olacağını bilmiyordum.


Vodafone merkezi aradım müşteri temsilcisiyle yaptığınız görüşmeyi inceledik problem yok dediler.1 yıl boyunca abonelik anlaşmanız var başka operatöre geçemezsiniz dediler.Böyle bir sözleşme imzalamadım.


Ezberlenmiş süslü cümlelerle yapılan telefon görüşmesiyle sözleşme hakkını nereden alıyorlar.Bana yapılan bu haksızlığın düzeltilmesini istiyorum. Mağdur edildim.

Birgül 46 Okunma

Cevaplar

  • Birgül29 Eylül 2013

    vodafondan memnun değilim.Kesinlikle vodafonu tercih etmeyip tüm yakınlarımlada bu düşüncemi paylaşıyorum

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmıştır.Hattınıza çıkacak olan ilk faturanızda bir defaya mahsus çift paket yansıyacağı bilgisi verilmiş olup,onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır.Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön