29 Ocak 2014 #2264099

Vodafone Çift Fatura Gönderdi!

Vodafone müşteri hizmetlerinden tele satışla tarifemi uzatmak için arıyorlar.Tarifemiz 12 ay taahhütle uzatılıyor.Benimle konuşan arkadaş çift fatura gelir falan demiyor.Bu ay konuştuğunuz kadar ve yeni paket ücretini ödersin dedi.İlk faturam çift fatura geldi.Arkadaşları aradım anlattım.Kontrol edip biz sizi arayalım dediler.Mesaj atmışlar faturanızda hata yoktur diye.


Şimdi benim fatura kesim tarihim ayın 21'i ama paketimi ayın 23'ünde uzatıyorlar.İnsanları saf yerine koyuyorlar. 2 günlük kullanmak için bir aylık fatura alıyorlar. Vodafone bu yapılan hatayı düzelt artık!

Nurol 38 Okunma

Cevaplar

 • Nurol18 Şubat 2014

  SİZDEN HER TÜRLÜ ÇİFT FATURAYI ALDIK DEDİLER.YANİ HATA YOKMUŞ.AYIN 21 İNDE FATURA KESİM TARİHİM VAR AMA 23 ÜNDE BAŞLATARAK ÇİFT FATURAYI ALIRIZ OLDU GALİBA.TELE SATIŞI YAPAN ARKADAŞTA HIZLI HIZLI KONUŞARAK ARADA SÖYLEMİŞ ÖLE DİYORLAR.

 • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 15.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Nurol01 Şubat 2014

  Hala bana ulaşan Müşteri Temsilcisi yok.

 • Nurol29 Ocak 2014

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.DEMİŞSİNİZ fakat ben sorunumu Müşteri Hizmetlerinizle çözemediğim için SİZE FARKLI YOLLARDAN ULAŞIYORUM.

 • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön