24 Ocak 2014 #2253939

Vodafone Çift Fatura Gönderdi!

2 yıldır taahhütlü olarak kullandığım tarifenin bitmesiyle sms yoluyla faturayı aşmayan tarifeye geçerek tarifemi değiştirdim. Bunun öncesinde ilgili firmanın çağrı merkezini arayarak taahhüdün bitmesinden sonra istediğim tarifeye geçeceğimin bilgisini aldım. Taahhüdün bitmesinden yarım saat sonra yeni tarifeye geçtim. Fakat 40 tl yerine 78.20 tl fatura geldi.


Detay için çağrı merkezini aradığımda sms yoluyla tarife değişikliğinden ötürü her 2 tarifeminde aktif olduğu ve her ikisininde faturalandırıldığının cevabını aldım. Taahhüdün bitmesine müteakip tarife seçiminde nasıl oluyor da her 2 tarife aktif oluyor anlamış değilim. İlgili faturanın düzeltilmesini, düzelmez ise tüketici haklarına başvurarak farklı operatöre geçeceğimi beyan ederim.

Burak 43 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön